TUBA BÜYÜKÜSÜSTÜN FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUBA BÜYÜKÜSÜSTÜN FAN SİTESİ

tubabuyukustun.yetkinforum.net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Asidizisi Söyleşi Nasıl Geçti? Ve Tuba&Murat Neler Söyledi?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Asidizisi Söyleşi Nasıl Geçti? Ve Tuba&Murat Neler Söyledi? Empty
MesajKonu: Asidizisi Söyleşi Nasıl Geçti? Ve Tuba&Murat Neler Söyledi?   Asidizisi Söyleşi Nasıl Geçti? Ve Tuba&Murat Neler Söyledi? Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:07 pm

ikiside antakyayı çok seviyormuş..ama tuba hanım biraz doğanın kirli olduğunu düşünüyor...murat çok seviyormuş....daha önce antakyaya gelmemişler ikiside ilk geldiklerinde yadırgamışlar hatta tuba 1 kaç gün kendine gelememiş tarlalara hayvanlara alışması zor olmuş...tubaya ilk geldiği zaman ne yapıldığı soruldu o da ağladım felan gibisnden bişe söledi ama sonra alışmış.....murata soruldu o dediki dalışa gittimhergün brini kurtarıyorum yüzme bilmeyen felan varsa. .. murat sürekli espri yapıyordu...tubayla ii anlaşıyo gibiler...sürekli tubanın cümlelerine müdahale etti bi kere gök gürledi hatta o zaman murat aman yıkılmasın burası başımıza felan dedi

tuba durup durup sete gidicez işimiz var dedi of pofladı gıcık oldum zaten sürekli elinde bi şişe su tutuyordu sanırım çok heycanlıydı ve içiyordu hep...şık bişeyler giyinmişti sinirden fotoğraf çekmedim ben kardeşim çekti bakalım koymaya çalışırız...murat çok cana yakındı siyah bi tişört giyinmişti çok tatlı görünüyordu..yani siz sorun daha devam ediyim ben

muratın müdahalesinde her defa gülüşüyorlardı hepimizde gülüyorduk ....murat çok espri yapıyordu...ılgaz beyde çok tatlı konuşkan biri antakyayı çok seviyormuş....
tuba kirli olduğunu düşünüyor çünki çok korunmuyo haklı kız yani çevremizi çok kirletmişler...asiyi de korumuyolar....

biri dizinin adı neden asi dedi neden başrol asi dedi murat çünkü asi tersine akıyor dedi

tuba gülüyordu hep demirin esprilernde ve müdahalesinde...birlikte fotoraf verdilermi bilmiyorum ama ılgaz bey tuba ve murat yanyanaydı...tuba-ılgaz-murat ılgaz ortadaydı ve oldukça yakışıklı ve gençççç....dizinin başlaması hakkında bişeler söylediler onun dışında tiyatro hakkında felan...özel hayatla ilgili bişey sorulmadı....

murat mardinliymiş...evet ailesi adanada yaşıyo ama çok özlüyomuş artık ailesinimi nişanlısınımı bende çıkaramadım ama aklıma burçin geldi ilk...tuba çok heyecan yaptı ...hiç gözgöze gelmediler ama ii anlaştıkları ortada....tuba ılgazın kulağına sürekli bişeler fısıldıyordu

özel hayat konusunda hiç soru sorulmadı.....ama genç kızlar hep dedi demir demir çok yakışıklısın felan diye sinema filmi hakkında sorulmadı ben elimi kaldırdım ama soru hakkı gelmedi yoksa sorcaktım güz sancısını...demir çok güzel konuştu...o para kazanmak için değil toplum için sanat yapanlardan oyun oynamak için sanat yapıyo..kendini orda mutlu hissediyomuş ....kamera karşısında ve tiyatro sahnesinde...para kazanmak diilmiş amacı....öyle olsaymış zaten istanbuldan teklifler gelmiş bi sürü ama yeni ortamlar yeni insanlar keşfediyomuş o yüzden antakyaya o kadar uzak bi yere gelmiş

he unutmadan söliiim tuba durup durup hmmmm ııııı şeeeyy yaniii felan diyodu çok heycanlıydı ama çok tatlıydı ...he bide söyleşi ilk başladığında önce tuba davet edildi alkışlar oleeeyy hhuuuuuu falan sonra murat geldiğinde 2 kat alkış vardı ve murat cümlelerini her bitirdiğinde alkışlar kopuyordu.....sitelere girme şansları pek olmuyormuş...ama girdikleirnde eleştirilere gülüyorlarmışş

SON
http://tubabuyukustun.yetkinforum.com

Asidizisi Söyleşi Nasıl Geçti? Ve Tuba&Murat Neler Söyledi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TUBA ABLAMIZ
» kumsal dergisinde tuba